جمع اعداد را وارد کنید

17 + 12 =
نظرات:

علیدادی

کتاب خوبی است ولی اقتصادی نیست.شما در این کتاب از هر دری سخنی گفته اید.


راميار فرزان

جرو زيباترين كتابهايي است كه خوانده أم- از جمله كتاب هايي است كه إنسان را تا آخر با خود همراه ميكنند و علاوه بر آموزش مفاهيم پو پوليسم به زبان شيوا وساده به دور از تعصبات اجتماعي و سياسي شرايط حاكم بر جامعه إيراني را شرح ميدهد. بسيار زيبا و ستودني. به اينگونه كتاب ها براي آگاهي جامعه بسيار نيازمنديم


 

لینک {jcomments off}معرفی کتاب بینش اقتصادی برای همه 

جمع اعداد را وارد کنید

11 + 19 =

کتابشناخت علوم انسانی، انتشارات همشهری، 1381

جمع اعداد را وارد کنید

14 + 12 =
تحلیل اقتصادی سیاست (درآمدی بر انتخاب عمومی)، نشر اندیشه، 1389

جمع اعداد را وارد کنید

18 + 15 =
نظرات:

محمودقزوینی

سلام خسته نباشید ، کتاب اقتصاد برای همه در بازار گیر نمی آید ، جایی سراغ دارید ،بخرم . متشکرم


 اقتصاد برای همه (تشریح مفاهیم اقتصاد کلان به زبان ساده)

 

 

صفحه ویژه کتابصفحه ویژه کتاب

 


 

 

جمع اعداد را وارد کنید

20 + 18 =
نظرات:

sobhan

این کتاب رو خواندم و بسیار متاسف شدم که چرا قبلا کتابی به این شفافی و سادگی در زمینه اقتصاد ندیدم. به نظر بنده این کتاب باید جز واحدهای عمومی دانشگاه باشه، بجای اون چرندیات اخلاق اسلامی که به خورد دانشجوها میدن.

بی نهایت از دکتر سرزعیم به خاطر قلم روان و زیباشون تشکر میکنم


سعيد

من بر اساس توصيه ي استاد ملكيان كتاب شما رو خريدم و بسيار استفاده كردم و به دوستانم هم توصيه كرده م . اميدوارم جلد دوم اين كتاب هم به زودي منتشر بشه . متشكرم از شما آقاي دكتر سرزعيم !


احسان اردستانی

به شدت خوندن این کتابو به کسانی که دوست دارند درکشان را از اقتصاد عمیق تر کنند توصیه می کنم.


رضا

بسىار عالى.
با تشکر از زحمات شما


قیصری

با سلام
کتاب علاوه بر سادگی، برای مخاطب بسیار جذاب است. به مخاطب قابلیت تحلیل می دهد و به نظر من مهم ترین ویژگی آن نیز همین است. کتاب می تواند منبع بسیار مناسبی جهت تدریس برای دانشجویان غیر اقتصادی نظیر دانشجویان فنی و مهندسی نیز باشد. نویسنده بسیار حرفه ای عمل می نماید و با پذیرش مسئولیت تک تک جملات و کلمات خود، به ابهامات مطرح شده در اسرع وقت پاسخ می دهد. تواضع نویسنده در کنار دانش وسیع او و زبان ساده او قابل تحسین و تقدیر است. امید است از قلم گرم نویسنده همچنان از این دست خوش نوشته ها بتراود.


مهرورز

جزو برترین و بهترین کتابهایی است که تا حالا خواندم . همه ابهاماتم در زمینه اقتصاد رفع شد . با تشکر از دکتر سرزعیم و دکتر لشکربلوکی که این کتاب را در سایتشون معرفی کردند.


حسين

با سلام
رشته اينجانب مهندسي مكانيك است ولي با توجه به علاقمندي به دانش اقتصاد و به توصيه مدير محترمم اين كتاب را از ايشان گرفتم و مطالعه كردم. تا به حال چنين كتاب پر محتوا و با نثر ساده و روان در زمينه اقتصاد نديدم. برخي از قسمت ها را دوبار خواندم و متن نوشتاري بسيار دلنشين و قابل فهم است. چشم انتظار جلد دوم كتاب هستم. لطفا نحوه تهيه آن را اطلاع رساني نماييد.


رضا

این کتاب رو خوندم و به عنوان کسی که اطلا عات خیلی کم و ضعیفی از اصطلاحات اقتصادی داشتم واقعا بهره بردم
بی صبرانه منتظر کتاب اقتصاد خرد شما هستم


مانی

سلام. با توجه به مطالب خوب این کتاب تصمیم گرفتم این ترم بجای اقتصاد مدیریت به دانشجویان این کتاب را معرفی کنم. امیدوارم به اندازه کافی در بازار موجود باشد.
بنظرم برای دانشجویان رشته مدیریت فهم این مطالب مهم تر و کاربردی تر از مسائل تئوریک مطرح شده در کتب اقتصاد مدیریت است که مقداری همپوشانی هم با اقتصاد خرد دارد. البته به نظرم تالیف کتابی با عنوان اقتصاد برای مدیران با همین سبک هم می تواند مفید باشد.


عابدین اسماعیل پور

این کتاب بسیار جذاب است و به نظرم برای دانشجویان رشته اقتصاد و بخصوص درس اقتصاد ایران میتواند بسیار مفید باشد. من این کتاب را در درس اقتصاد برای مدیران به فراگیران کلاس خودم توصیه کردم ولی در بخش اقتصاد خرد علی رغم میل باطنی ام مجبور شدم کتاب دیگری معرفی کنم. امیدوارم کتاب خرد شما زودتر به بازار بیاید. و یک خواهش اگر فرصت کنید با همین سبک کتابی در حوزه اقتصاد ایران تدوین کنید، کمبود بزرگی را از جامعه دانشجویان اقتصاد برطرف کرده اید.


محدامین حسن پور

نیازی نیست که برای افزودن درس اقتصاد عمومی، به درسی دیگر حمله و توهین کنیم.
اخلاق، چیز کمی نیست که به این راحتی به آن حمله کنیم.
هر چیزی جای خودش را دارد


پروانه

من مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد دارم این کتاب واقعا عالی بود و از دکتر بسیار سپاس گذارم
توصیه میکنم علاقمندان به اقتصاد حتما مطالعه کنن