اقتصاد برای همه (تشریح مفاهیم اقتصاد کلان به زبان ساده)

 

 

صفحه ویژه کتابصفحه ویژه کتاب

 


 

 

COMMENTS_LIST_HEADER

# sobhan THUب ظUTCE_فروردين+0000Rفروردينب ظUTC_0C1
این کتاب رو خواندم و بسیار متاسف شدم که چرا قبلا کتابی به این شفافی و سادگی در زمینه اقتصاد ندیدم. به نظر بنده این کتاب باید جز واحدهای عمومی دانشگاه باشه، بجای اون چرندیات اخلاق اسلامی که به خورد دانشجوها میدن.

بی نهایت از دکتر سرزعیم به خاطر قلم روان و زیباشون تشکر میکنم
# محدامین حسن پور SUNب ظUTCE_خرداد+0000Rخردادب ظUTC_1C1
نیازی نیست که برای افزودن درس اقتصاد عمومی، به درسی دیگر حمله و توهین کنیم.
اخلاق، چیز کمی نیست که به این راحتی به آن حمله کنیم.
هر چیزی جای خودش را دارد
# سعيد SUNق ظUTCE_تیر+0000Rتیرق ظUTC_0C1
من بر اساس توصيه ي استاد ملكيان كتاب شما رو خريدم و بسيار استفاده كردم و به دوستانم هم توصيه كرده م . اميدوارم جلد دوم اين كتاب هم به زودي منتشر بشه . متشكرم از شما آقاي دكتر سرزعيم !
# احسان اردستانی THUق ظUTCE_مرداد+0000Rمردادق ظUTC_0C1
به شدت خوندن این کتابو به کسانی که دوست دارند درکشان را از اقتصاد عمیق تر کنند توصیه می کنم.
# رضا WEDق ظUTCE_مرداد+0000Rمردادق ظUTC_0C1
بسىار عالى.
با تشکر از زحمات شما
# قیصری MONق ظUTCE_مهر+0000Rمهرق ظUTC_0C1
با سلام
کتاب علاوه بر سادگی، برای مخاطب بسیار جذاب است. به مخاطب قابلیت تحلیل می دهد و به نظر من مهم ترین ویژگی آن نیز همین است. کتاب می تواند منبع بسیار مناسبی جهت تدریس برای دانشجویان غیر اقتصادی نظیر دانشجویان فنی و مهندسی نیز باشد. نویسنده بسیار حرفه ای عمل می نماید و با پذیرش مسئولیت تک تک جملات و کلمات خود، به ابهامات مطرح شده در اسرع وقت پاسخ می دهد. تواضع نویسنده در کنار دانش وسیع او و زبان ساده او قابل تحسین و تقدیر است. امید است از قلم گرم نویسنده همچنان از این دست خوش نوشته ها بتراود.
# مهرورز SATق ظUTCE_آبان+0000Rآبانق ظUTC_0C1
جزو برترین و بهترین کتابهایی است که تا حالا خواندم . همه ابهاماتم در زمینه اقتصاد رفع شد . با تشکر از دکتر سرزعیم و دکتر لشکربلوکی که این کتاب را در سایتشون معرفی کردند.
# حسين SUNق ظUTCE_آذر+0000Rآذرق ظUTC_0C1
با سلام
رشته اينجانب مهندسي مكانيك است ولي با توجه به علاقمندي به دانش اقتصاد و به توصيه مدير محترمم اين كتاب را از ايشان گرفتم و مطالعه كردم. تا به حال چنين كتاب پر محتوا و با نثر ساده و روان در زمينه اقتصاد نديدم. برخي از قسمت ها را دوبار خواندم و متن نوشتاري بسيار دلنشين و قابل فهم است. چشم انتظار جلد دوم كتاب هستم. لطفا نحوه تهيه آن را اطلاع رساني نماييد.
# رضا SUNب ظUTCE_آذر+0000Rآذرب ظUTC_0C1
این کتاب رو خوندم و به عنوان کسی که اطلا عات خیلی کم و ضعیفی از اصطلاحات اقتصادی داشتم واقعا بهره بردم
بی صبرانه منتظر کتاب اقتصاد خرد شما هستم
# مانی SUNق ظUTCE_بهمن+0000Rبهمنق ظUTC_1C1
سلام. با توجه به مطالب خوب این کتاب تصمیم گرفتم این ترم بجای اقتصاد مدیریت به دانشجویان این کتاب را معرفی کنم. امیدوارم به اندازه کافی در بازار موجود باشد.
بنظرم برای دانشجویان رشته مدیریت فهم این مطالب مهم تر و کاربردی تر از مسائل تئوریک مطرح شده در کتب اقتصاد مدیریت است که مقداری همپوشانی هم با اقتصاد خرد دارد. البته به نظرم تالیف کتابی با عنوان اقتصاد برای مدیران با همین سبک هم می تواند مفید باشد.
# عابدین اسماعیل پور THUب ظUTCE_بهمن+0000Rبهمنب ظUTC_1C1
این کتاب بسیار جذاب است و به نظرم برای دانشجویان رشته اقتصاد و بخصوص درس اقتصاد ایران میتواند بسیار مفید باشد. من این کتاب را در درس اقتصاد برای مدیران به فراگیران کلاس خودم توصیه کردم ولی در بخش اقتصاد خرد علی رغم میل باطنی ام مجبور شدم کتاب دیگری معرفی کنم. امیدوارم کتاب خرد شما زودتر به بازار بیاید. و یک خواهش اگر فرصت کنید با همین سبک کتابی در حوزه اقتصاد ایران تدوین کنید، کمبود بزرگی را از جامعه دانشجویان اقتصاد برطرف کرده اید.

FORM_HEADERFORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH